نحوه خرید و سفارش کلاه آکاردئونی یکبار مصرف +مقایسه کلاه آکاردئونی و نایلونی

نحوه سفارش کلاه آکاردئونی

برای اطلاع از نحوه سفارش کلاه آکاردئونی یکبار مصرف بایستی تولید کننده یکبار مصرف پزشکی را برای همکاری انتخاب نمایید. بسیاری از افرادی که در بیمارستان و مراکز درمانی مشغول به کار هستند و یا آشپز هایی که در آشپزخانه ها فعالیت می کنند ممکن است در زمان انجام کار دچار تعریق شوند به همین سبب از کلاه های بهداشتی استفاده می کنند تا هنگام فعالیت عرق نکنند.

سفارش کلاه آکاردئونی یکبار مصرف بسیار سبک و نازک می باشد و همین ویژگی منجر به عبور هوا می شود به همین دلیل در بسیاری از آشپزخانه ها و رستوران ها و صنایع غذایی و دارویی و حتی در کارخانه ها، برای اطمینان خاطر بیشتر در هنگام انجام فعالیت از این محصول استفاده می کنند.

شرکت های تولید کننده برای تولید این کلاه ها از کش های پهن استفاده می کند تا افراد مصرف کننده بتوانند در مدت زمان طولانی از آن استفاده کنند و احساس سنگینی و خستگی نداشته باشند.

نحوه خرید و سفارش کلاه آکاردئونی یکبار مصرف

کلاه آکاردئونی بعنوان یک لوازم پزشکی مصرفی ، کاربرد زیادی در اتاق های جراحی و بخش های حساس دیگر دارد. این کلاه ها از بهترین نوع از انواع کلاه ها محسوب می شوند و دارای کیفیت بسیار بالا و دوام زیاد هستند. به طور معمول برای تولید و سفارش کلاه آکاردئونی یکبار مصرف، رنگ آبی و سفید بیشتر انتخاب می شود و درنتیجه مرسوم تر است. علاوه بر ویژگی ضد آب بودن ، این محصول مانع چرب شدن و ریزش مو نیز می شود و چون بسیار سبک است مصرف آن به بیمارستان ها توصیه می گردد. با توجه به این که از چه موادی با چه کیفیتی استفاده شده باشد قیمت های این کلاه بهداشتی نیز متفاوت است.

مقایسه کلاه آکاردئونی و کلاه نایلونی

کلاه آکاردئونی برخلاف نوع نایلونی دارای جنسی از نایلون نیست به همین دلیل موجب تعریق در حین انجام کار نمی شود که همین امر باعث رعایت بیشتر بهداشت می شود. بسیاری از کسانی که در آشپزخانه ها مشغول به کار هستند به دلیل گرما و فعالیت باید از این کلاه ها استفاده کنند تا مانع تعریق شوند. این کلاه ها جریان هوا را به آسانی از خود عبور می دهند چون وزنی ندارند به همین خاطر استفاده از آن در مراکز درمانی و بهداشتی و آزمایشگاه ها و… ضروری می باشد. بهترین انتخاب برای بیمارستان ها و مراکز درمانی, سفارش کلاه آکاردئونی یکبار مصرف از تولید کننده های اصلی است.

تولید کننده یکبار مصرف پزشکی

شرکت های تولید کننده یکبار مصرف پزشکی همواره سعی کرده اند این کلاه ها را با استفاده از بهترین مواد تولید کنند که دوام آن بالا برود  و دچار ساییدگی و پارگی نشود ؛ علاوه بر آن در برابر میکروب نیز ایمن باشد. این محصول طوری طراحی شده که از هرگونه ریز گرد و پرز عاری می باشد ، دلیل نازک بودن کلاه آکاردئونی استفاده از پلی پروپیلن در فرآیند تولید می باشد ، همچنین این کلاه ها به صوت مشبک تولید می شوند و هیچ بوی بدی از خود منتشر نمی کند. این کلاه های پزشکی دارای فضای کافی و مناسب هستند و به همین دلیل فشاری به سر وارد نکرده و با توجه به نوع فرآیند تولید آنها به آسانی پاره نمی شوند. سایز این محصول در حالت کشیده چهل و هفت سانتی متر بوده و در حالت جمع دو در هجده است.

برای سفارش کلاه آکاردئونی یکبار مصرف میتوانید از طریق سایت شرکت بهنام طب ایرانیان اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *