زیرانداز بیمار

زیرانداز ۵ لایه بیمار با پودر جاذب ۱۵۰*۱۰۰

بر همه واضح است که مراقبت صحیح از بیمار یا سالمند بر بهبودی و کمک به بیمار همچنین درمان هر چه سریع تر بیمار بسیار تاثیر گذار است. شما می توانید برای نگهداری هرچه بهتر بیمار خود در منزل از زیر انداز های بیمارستانی استفاده کنید. یکی از وسایل و کالا های پزشکی که در بیمارستان ها مراکز درمانی و مراکز نگهداری از سالمندان مورد استفاده قرار می گیرد زیرانداز بیمار است. از دیگر موارد کاربرد استفاده زیرانداز بیمارستانی در هنگام تعویض پوشک کودکان است که باعث سهولت در کار مادران عزیز شده است همچنین استفاده از زیر انذاز بیمارستانی در دوران نوزادی کودکان باعث صرفه جویی در مصرف آب شده است. استفاده از زیر انداز های بیمارستانی در خانواده هایی که از حیوانات خانگی مانند گربه سگ و غیره نگهداری می کنند بسیار کار آمد است چون زیر انداز بیمارستانی از انتشار آلودگی ها و انتقال بیماری ها جلو گیری می کند همچنین در مراقب از سلامتی اعضای دیگر خانواده با سرعت بخشیدن به روند نظافت همچنین تشدید سهولت در کار به ما کمک خواهد کرد. زیر انداز بیمار، که اغلب به طور کامل از قسمت میانی بدن بیمار حمایت می کند در سایز ها و اندازه های مختلفی تولید وعرضه می شوند. در هنگام خرید زیر انداز بیمارستانی باید به نیاز بیمار و سایز زیر انداز توجه و سایز مناسب را انتخاب و خریداری نماییم. طریقه ی مصرف زیر انداز های بیمار به این صورت است که می توان ان ها را بر روی تخت خواب، صندلی و ویلچر و هر سطی پهن و استفاده نمود.

 

 

زیرانداز بهداشتی بیمار

 

طراحی زیرانداز های بیمار

در طراحی زیرانداز های بیمارستانی برای کاهش حرکت زیر انداز ها زیر بیمار از برجستگی های لوزی شکلی که در زیر انذاز های بیمار تعبیه شده است استفاده کرده اند که زیر انداز را به سطح میچسباند و باعث به حداقل رساندن حرکت زیرانداز های بیمارستانی میشود. این محصولات درمانی معمولا دارای پودر های مخصوص جذب کننده مایعات هستند که مایعات را تا حد بسیار زیادی جذب می کنند. در زیر انداز های بیمارستانی از مقادیر مختلفی پودر جاذب استفاده می شود این مقدار اغلب بین 3 تا 7 گرم می باشد. واضح است که هر چه مقدار پودر های جاذ بیشتر باشد مقدار جذب مایعات نیز در آن ها بیشتر است. بافت لوزی شکل زیر انداز های بیمار همچنین باعث میشود که پور جاذب به طور یکنواخت در کل سط زیر انداز بیمار پخش شود.

زیر انداز 5 لایه بیمار معمولا از 5 لایه تشکیل میشوند که هر لایه دارای ویژگی های منحصر به فرد خود است. لایه اول در زیر انداز های 5 لایه بیمار درای خاصیت ضد حساسیت است که به دلیل جلوگیری از به وجود آمدن بیماری های پوستی و اگزما در بیماران تعبیه شده است. زیرا پوست بیماران بدون تحرک و سالمندان در مقایسه با افراد معمولی بسیار حساس تر، شکننده تر و بیشتر در معرض اسیب های پوستی و زخم بستر قرار داد. دو لایه بعدی تیشوی کاغذی جهت جذب بیشتر و یک لایه خمیر کاغذی جهت جذب بیشتر و یک لایه خمیر کاغذی همراه با پودر جاذب چهارمین لایه در زیر انداز های 5 لایه راتشکیل می دهد. و در نهایت پنجمین لایه فیلم پلی اتیلن که یک لایه مشمایی است و از نشت مایعات به بیرون از محیط زیر انداز های بیمار می شود. نام های دیگر؛ زیر انداز بیمارستانی، زیر انداز 5لایه بیمار، دروشیت بیمار و…. از جمله کلماتی هستند که برای این محصول مفید به کار برده می شوند.

 

ویژگی ها و فواید استفاده از زیر انداز 5 لایه بیمار

1. زیر انداز های 5 لایه بیمار در برار پارگی بسیار مقاوم هستند.

2. این زیر انداز ها از رطوبت را از خود انتقال نمی دهند بنا بر این برای بیماران مبتلا بی اختیاری ادرای همچنین نوزادان و کودکانی که شب ادراری دارند بهترین انتخاب است.

3. قابلیت عدم انتقال رطوبت همچنین باعث شده است که زیر انداز های بیماران همچنین از انتقال ترشحات پس از عمل های مختلف جراحی جلو گیری به عمل اورند همچنین وجود ای زیر انداز ها در هنگام شستشوی انواع مختلف زخم ها کمک بزرگی محسوب می شوند.

4. این زیر انداز ها همچنین برای مادران تازه زایمان کرده بسیار مفید واقع شده اند، چون ار انتقال ترشحات جلو گیری می کنند.

5 . کناره های زیر انداز های 5 لایه به گونه ای طراحی و ساخته شده اند که بتوانند از نشت مایعات ریخته شده بر روی آنها به خارج از محیط زیر انداز های بیمارستانی جلو گیری به عمل آورد.

7. همچنین لایه زیرین زیر انداز های بیمارستانی غیر لغزنده می باشد و از نفوذ مایعات به رختخواب ممانعت به عمل می اورد.

8. لایه زیرین زیر انداز های 5 لایه دارای خاصیت کشسانی نیز می باشد.

9. بافت زیر انداز های بیمارستانی برای راحتی هرچه بیشتر نرم و ابریشمی طراحی شده است.

10. بافت این زیر انداز ها همچنین ضد حساسیت است.

11. زیر انداز های 5 لایه برای بیمارانی ضعیفی که دارای حرکت های محدودی هستند مناسب است.

12. زیر انداز های 5 لایه بیمار داری فرم مستطیل شکل می باشند.

 

دیگر ویژگی های زیرانداز 5 لایه

13. زیرانداز های بیمارستانی برای پهن کردن بر روی تخت و تشک بیمار مناسب می باشند.

14. زیرانداز های بیمارستانی برای بیمارانی که دچار خونریزی هستند مناسب است.

15. زیرانداز بیمار برای خانم های که دارای مشکلات قاعدگی و خونریزی دائمی هستند مناسب است.

16.از زیرانداز 5 لایه به جهت نظافت زیر پرندگانی که در قفس نگهداری می شوند استفاده می شود.

17. در اکثر بیمارستان ها از زیر انداز 5 لایه برای روی تخت بیماران استفاده می شود.

18. از زیرانداز بیمار برای نگه داری حیوانات خانگی نیز استفاده می گردد.

19. از زیر انداز های بیمارستانی برای تعمیرات وسایل حساس و جلو گیری از گم شدن قطعات ریز دستگاه نیز می توانید استفاده کنید.

اگر تصمبم دارید که در خانه یک فرد سالمند را نگه داری کنید زیر انداز های 5 لایه بیمار اولین محصول پزشکی است که باید خریداری کنید. با خریداری پد بیمار می توانید زندگی شاد و باکیقتی را برای همه افراد خانواده رقم بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *